Objednávka triček, kraťasů a krojů - do 5.8.

přidáno: 1. 8. 2019 6:40, autor: Petr Macháň
Máte-li zájem o střediskové tričko, kraťasy ke kroji nebo krojovou košili, zapište se zde: http://bit.ly/tricka-kratasy-kroje nejpozději do 5.8. 22:00.

tricka-kratasy-kroje.jpg
Trička doobjednáváme centrálně. Budeme rádi, když jej bude mít každý náš člen, klidně i rodič či příznivec našeho střediska. Rozlišujeme dámský a pánský střih. Na společných akcích pro veřejnost se oblékáme právě do tohoto neformálního trička.

Kraťasy si můžete klidně zakoupit sami v Decathlonu (oddělení Myslivost a lov). Kraťasy jsou vhodné především pro ty, kteří mají krojovou košili. Ke kroji preferujeme látkové jednobarevné kraťasy khaki barvy. A v Decathlonu jsme objevili skvělý střih, materiál i cenu.

Kroje můžete rovněž řešit na vlastní pěst v junshop.cz, ale budete možná zbytečně platit poštovné. Je možné, že se zároveň najde některý ze starších skautů či bývalých členů, který by se krojové košile rád zbavil, čímž tyto jedince vyzývám, aby se mi ozvali.

Rádi bychom vám objednané kusy předali 1.9. na Grilovačce v Bobří zahradě (kam jste srdečně zváni). Proto prosím se zapsáním do sdílené tabulky neotálejte.

Příjemnou druhou půli léta