Grilovačka v Bobří zahradě 2.9.

přidáno: 26. 8. 2018 13:02, autor: Petr Macháň
Ahoj, nazdar, dobrý den,

přijměte prosím pozvání na společné neformální přátelské posezení všech členů hranického střediska skautů, jejich rodičů, našich přátel a příznivců. Rádi bychom se v předvečer nového skautského roku viděli s co možná největším počtem z nás. Společně si sdělili zážitky z prázdninových dobrodružství a rádi bychom vám představili vize a plány do let blízkých i dalekých.

Kdy: neděle 2.9.2018
Místo: Bobří zahrada vedle židovského hřbitova (další novinka, kterou musíte vidět :)). Mapa zde https://mapy.cz/s/2ZxJG.
Čas: 16:00-20:00 - dojděte, kdy se vám to hodí
S sebou: něco na gril nebo oheň (k dispozici bude obojí); neformální oděv, kterému nevadí jiskry příp. zašpinění/roztržení (i když bude neděle, možná lehce zaměstnáme ruce); hrnek na pití*; cokoliv drobného k chuti či zakousnutí z vlastní zahradní produkce či domácí kuchyně na společný stůl (zcela dobrovolné, množství opravdu střídmé!)
Netřeba: pití* - k mání bude pramenitá voda, domácí šťávy, chlazené (nealko) pivo
Program: dle vaší aktuální naladěnosti, se lze zapojit do těchto aktivit
  • volné korso a neformální konverzace
  • grilování
  • pečení "hadů"
  • lukostřelba, bobík, hledání myší v obřím ementálu
  • sběr ovoce (ze stromů pro sebe, ze země do kompostu :))
  • hloubení jezírka (to je ta zmíněná práce :))
  • pročištění přístupové cesty (další možnost ohnout hřbet - hodí se zahradnické nebo pákové nůžky a prac. rukavice :))
  • představení projektu "Jurta v Bobří zahradě"
  • diskuze o permakulturní zahradě
  • ...
V případě deště či přeháněk se akce ruší. V takovém případě vyšleme mailem a na web zprávu nejpozději v neděli v 12:00.

Za vedení střediska se na osobní shledání těší Piškot a fam.