Novinky‎ > ‎

Grilovačka s brigádou 1.9.

přidáno: 26. 8. 2019 13:33, autor: Petr Macháň
Hola, nazdar, dobrý den opět všem bratrům a sestrám, jejich rodičům a všem našim příznivcům.

Přijměte pozvání na tradiční neformální setkání na sklonku prázdnin a úsvitu nového školního a skautského roku. Zveme vás všechny na setkání, (brigád)ničení, povídání a představení všeho, co se nám i vám událo během prázdnin či celého roku. Ke snad příjemnému posezení v Bobří zahradě, do níž snad už každý trefí, bude k dispozici něco k zakousnutí i k pití. Vezmete-li i drobnost (opravdu stačí málo) v podobě buchty, koláče, ovoce či jiných domácích výpěstků a produktů, ozvláštní to společný "rautový" stůl. 

Rádi bychom vám prezentovali uplynulý rok činnosti našeho střediska formou fotek z akcí. Chceme vás seznámit s novými vedoucími našich oddílů a nastínit, co plánujeme v následujícím roce. Určitě se pochlubíme, jak je na tom projekt skautskajurta.cz a jaké jsou vize s Bobří zahradou. Dále budou k dispozici k rozebrání objednaná trička, kraťasy a kroje. A otevřen bude i mini obchůdek s nášivkami, šátky aj. na doplnění skautských krojů. Platba za vše bude možná v hotovosti na místě, ale i klidně převodem. 

A i když se to v neděli úplně nehodí, tak přeci jen chceme vyzvat k menší společné službě. V zahradě máme opět ovečky a budeme jim budovat stálou ohradu. Dále bychom rádi započali sanaci "Kamenky" a možná i jiné drobné práce by byly třeba. Proto vizujte následující časový plán. Účast na dopo i odpolední části je zcela dobrovolná. Stejně je možné dle vašich osobních programů dorazit i jen na část kteréhokoli bloku.

8:00-12:00 brigáda v zahradě - budování ohrady (spíše starší skauti a tatínci) + stržení stropu Kamenky (pokud by nás bylo moc)
15:00-17:00 drobné brigádnické práce (pro maminky a ostatní, kteří budou chtít přiložit ruku k dílu) - pracovní oblečení, obutí a rukavice vhodné
17:00-18:30 grilování a neformální posezení 
18:30-19:00 úklid a vyklizení místa

V případě deštivé předpovědi se akce ruší. Bude-li to "na vážkách", upozorním dalším mailem nejpozději v neděli do 10:00.

Za vedení střediska se na osobní shledání těší Piškot a fam.  
Comments